8.4 C
Благоевград
23.02.2024
Новини от ЮгозападаПолитикаПоследни новини

ОИК – Разлог обяви мандатите за общинските съветници и техния поименен списък

Със свое Решение № 152 от 30.10.2023г. Общинска избирателна комисия – Разлог обяви мандатите за общинските съветници и техния поименен списък. Общински съвет – Разлог има 21 общински съветници. Общинската избирателна квота  за 1 общински съветник е 437 гласа.

С 2 055 гласа ПП ГЕРБ има 5 мандата в Общински съвет – Разлог, за местна коалиция СДС (ВМРО БНД) са гласували 1 760 души и имат 4 общински съветници, 1 261 гласа са получили Движение за права и свободи – ДПС, което има осигурява 3 мандата в местния парламент, за коалиция ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ са гласували 1 044 души и имат 3 мандата, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ има 2 мандата (723 гласа), местна коалиция СБОР има 2 мандата (721 гласа), ПП Движение Напред България е с 1 мандат (526 гласа) и местна коалиция СЪЮЗ НА СВОБОДНИТЕ ДЕМОКРАТИ ЕДИН е с 1  мандат (448 гласа).

Имената на избраните общински съветници за Общински съвет Разлог с мандат 2023-2027 от политически партии, коалиции или местни коалиции са:

1. Валентин Василов Донев от Движение за права и свободи – ДПС

2. Велина Кирилова Кулина от Коалиция Продължаваме промяната – Демократична България 3. Владимир Георгиев Проев от СДС (ВМРО БНД)

4. Георги Стоянов Тренчев от СДС (ВМРО БНД)

5. Гергана Николаева Колчева-Фарфарова от СДС (ВМРО БНД)

6. Димитър Бориславов Марков от СБОР

7. Емил Серафимов Тончев от ПП ГЕРБ

8. Емил Славчов Колевичин от БСП за България

9. Емилия Георгиева Чолева от Движение за права и свободи – ДПС

10. Захари Ангелов Беличенов от Съюз на свободните демократи

11. Иван Йорданов Димитров от Коалиция Продължаваме промяната – Демократична България 12. Катерина Славчова Николова от Движение за права и свободи – ДПС

13. Кирил Георгиев Калоянов от ПП ГЕРБ

14. Костадинка Христова Кърджиева от ПП Движение напред България

15. Красимир Иванов Герчев от ПП ГЕРБ

16. Кръстьо Сашов Паланков от БСП за България

17. Любен Петров Татарски от СДС (ВМРО БНД)

18. Марио Николов Терзиев от ПП ГЕРБ

19. Радко Петров Тумбев от Коалиция Продължаваме промяната – Демократична България

20. Славчо Иванов Фарфаров от ПП ГЕРБ

21. Христо Василев Зайков от СБОР

Related posts

Дистанционно обучение посредством Microsoft Teams на членовете на СИК на територията на Община Сандански от СИЕЛА НОРМА АД

Дневен хороскоп за 28 септември 2023

Остават десет дни до крайния срок за кандидатстване за пълна стипендия за социални предприемачи

Leave a Comment